Ups & Downs


 • Робота через дозвіл Кюрасао.
 • Мінімальна ставка складає лише 1 гривня.
 • Різноманіття спортивних напрямків.
 • Доступ до тоталізаторів.
 • Прості у використанні додатки iOS та Android.
 • Ставки приймаються досить повільно.
 • Верифікація займає тривалий час.
 • Немає додатку на телефон.
3.5/5
Бонус - 1500 UAH
Play Now

Overview


Вітальний пакет до 3000 гривень

БК Vbet

☑️Рік заснування бк

2003

☑️Власник

ТОВ “Вбет”

☑️Формати беттінга

Футбол, волейбол, баскетбол, хокей, теніс, ММА, нестандартні парі

✅Мобільні додатки

iOS та Android

❤️Валюта для грошових операцій

Гривні, іноземна валюта

✅Доступ для гравців

Україна, СНД

❤️Вітальний бонус

3000 гривень новачкам

Популярна букмекерська контора створена для клієнтів, які бажають долучатися до топових спортивних подій. Більшість форматів беттінга на сайті – це міжнародні турніри, які привертають увагу бетторів різного рівня підготовки – від новачків до професіоналів. Для вивчення прогнозу, створення ставки клієнту потрібно зареєструватися на сайті та поповнити депозит. У vbet букмекерській конторі ви можете укладати парі від 1 гривні. Сума ставки визначає потенційний прибуток, оскільки ставка помножується на коефіцієнт.

На етапі реєстрації ви маєте визначитися з форматом заробітку, який вас цікавить. Це може бути гемблінг або беттінг. На порталі представлено розділ “казино”, в якому відкриваються ігрові автомати. Слоти запускаються не лише на реальні ставки, але й безкоштовно. Ви можете заздалегідь протестувати емулятори без грошових ризиків.

Всі бонусні заохочення на сайті розподіляються на бонуси для шанувальників ігрових автоматів, ставок на спорт. При вивченні бонусних пропозицій враховуйте вейджери для використання та відіграшу. Серед доступної валюти можна обрати гривні. У національній валюті доступне поповнення рахунку, виведення коштів.

Після реєстрації та мінімального поповнення депозиту ви зможете отримати вітальний пакет до 3000 гривень. Для зручності розробники пропонують альтернативний варіант доступу до ігрового софта через програмне забезпечення iOS, Android.

Переваги vbet: відгуки

Вбет сайт

Всі переваги встановити реально лише після реєстрації на сайті. Після створення аккаунта беттор може долучатися до вигідного беттінга. Наприклад, на порталі доступні такі перспективи:

 • робота через дозвіл Кюрасао;
 • мінімальна ставка складає лише 1 гривня, тому ви можете долучатися до беттінга з мінімальними грошовими ризиками;
 • різноманіття спортивних напрямків, завжди визначають топові дисципліни для заробітків;
 • доступ до тоталізаторів;
 • прості у використанні додатки iOS та Android.

Відгуки про vbet ви можете дослідити самостійно в мережі. Ігровий портал досить популярний, тому у клієнтів не виникне труднощів з оцінками софта.

Як успішно пройти vbet реєстрацію?

Вбет бк реєстрація

Лише після реєстрації ви зможете долучитися до прибуткового беттінга. Авторизовані клієнти можуть скористатися всіма перевагами якісного беттінга на сайті. Додатково відкривається доступ до бонусів, розіграшів, акцій тощо.

Для створенні аккаунта необхідно зареєструватися на порталі бк, поповнити рахунок мінімуму на 10 гривень. Цієї суми вистачить на серію ставок, адже мінімальний розмір парі – 1 гривня. Якщо ви розраховуєте на більші виплати, варто внести більше коштів на депозит.

При створення аккаунта орієнтуйтеся на наступні вимоги, обмеження:

 • ви можете мати виключно один аккаунт для доступу до різних видів азартного контенту на сайті;
 • клієнт має досягнути 21 року. Лише повнолітні беттори допускаються до ставок, виплат, реальних виграшів;
 • на етапі верифікації потрібно прикріпити скан паспорта. Документ уважно перевіряють, після чого ви зможете скористатися перспективами заробітків на сайті з можливістю виведення грошей;
 • перше поповнення рахунку – це можливість отримати до 3000 гривень. Оскільки сума виплати встановлюється розміром ставки, ви маєте об’єктивно визначитися з розміром першого депозиту. Від суми внеску ви отримуєте 100%.

Вхід чи реєстрація через vbet дзеркало

Ігровий портал працює з ліцензією Кюрасао, тому сайт може блокуватися. В цьому випадку клієнтам пропонують дзеркала. Це альтернативні сайти, на які ви зможете перейти з метою доступа до особистого кабінету. Дзеркала повністю зберігають контент, меню, інтерфейс, зчитують дані з вашого аккаунта. Потрібно лише авторизуватися для доступу до ставок, особистого рахунку, поповнення, виведення грошей.

Якщо ви ще не зареєстровані на порталі, реєстрація можлива й через дзеркало. Через блокування азартних портів в Україні використання дзеркал не буде проблемним. Знайти доступ до альтернативного ресурсу можливо через менеджерів ігрового сайту.

Інші варіанти vbet входу

Доступ до контенту на офіційному сайті можливий кількома способами. Ви маєте обрати найзручніший для себе варіант:

 • офіційний сайт. Він може блокуватися інтернет-провайдерами, проте зазвичай працює функціонально та коректно. Для переходу на портал ви маєте скористатися браузером;
 • дзеркала. Це альтернативні ресурси, які повністю дублюють основний сайт. Для переходу через дзеркало варто звернутися до служби підтримки. Робочі дзеркала періодично змінюються;
 • брендові додатки. Відкривається доступ до програмного забезпечення. Ними користуються для входу з мобільного або планшету. Всі функції в додатках зберігаються;
 • мобільна версія. Вона має багато спільного з додатком, проте також може блокуватися та не передбачає встановлення програмного забезпечення.

Завжди для доступу до контенту потрібно авторизуватися в системі з введенням логіна, пароля.

Формати ставок vbet бк

Щодня пропонують понад 25 тисяч спортивних подій для ставок. Загальна кількість дисциплін – 25. Перелік доступних подій визначається сезоном, попитом та особливістю спортивного напрямку. Стабільно на порталі охоплюють 20 тисяч подій.

БК Вбет

Ставки доступні в форматі лайв або на лінію. Ви маєте визначитися зі зручним та перспективним для себе варіантом, який зможете далі використовувати для заробітку. Лайв-ставки передбачають високий рівень підготовки бетторів. Ви маєте встановити тонкощі ігрового процесу, миттєво реагувати на зміну ситуацію в грі тощо.

Топовими спортивними напрямками для ставок вважають:

 • футбол;
 • теніс;
 • хокей;
 • баскетбол;
 • кіберспортивні події тощо.

Екзотичних форматів ставок не так багато, проте вони також присутні на сайті. Ви можете долучатися до складніших прогнозів з гідними коефіцієнтами виплат.

На спортивні події дотримуються середніх значень коефіцієнтів, тому виплата майже завжди залежить від вашої ставки. Маржу букмекер встановлює на рівні 8%. Це означає, що з виграшів бетторів бк отримає такий відсоток. Значення маржі закладають у саму ставку. Загальна мінімальна ставка – 1 гривня. Грошові ліміти при укладенні парі залежать від конкретних спортивних парі.

Висновок: чому вигідно обрати бк Вбет?

Якщо ви бажаєте отримувати виплати з влучних ставок на гривні, потрібно зареєструватися на порталі. Наступним кроком буде ознайомлення з ігровим контентом і реєстрація. Букмекерська контора працює через ліцензію Кюрасао, тому на порталі виключені будь-які шахрайські дії.

Букмекер пропонує грошові заохочення для клієнтів у вигляді бонусів. Ними беттор може скористатися для ставок на спорт. Портал vbet зручний та вигідний для українців, тому ви можете протестувати його без ризиків.

Популярні питання, які стосуються букмекера Вбет

❓ Чи можна встановити додатки Вбет на мобільний телефон?
Так. Вам пропонують програмне забезпечення для під різні операційні системи. Це можливо на офіційному порталі бк.
❓ Які спортивні події пропонують на сайті бк?
Серед найпопулярніших пропонують футбол, теніс, хокей, баскетбол, кіберспортивні події.
❓ Яка мінімальна сума ставки на спорт Вбет?
Парі можливі від 1 гривні. Максимальні виплати визначаються конкретною подією.
❓ З якою ліцензією працює букмекерська контора?
Вона функціонує з дозволом Кюрасао.
❓ З якого віку ви можете зареєструватися на сайті?
Від 21 року ви маєте можливість долучитися до ставок на спорт.
Author rialviv1345