Ups & Downs


 • Можливість робити мінімальні ставки від 1₴.
 • Всі спортивні дисципліни, які подобаються азартним гравцям, обов’язково є в переліку доступних ставок.
 • Є можливість протестувати ігрові автомати.
 • На сайті є багато інформаційних оглядів та інструкцій.
 • Букмекерська контора дотримується середніх коефіцієнтів виплат.
 • Ширина розпису стандартна.
 • Не вистачає різноманітних спортивних напрямків для заробітку.
3.1/5
Play Now

Overview


Вітальний пакет - 100 відсотків від суми 1-го поповнення.

Мелбет – букмекерська контора

⭐️Дата створення

2012 рік

✅Дозвіл на азартну діяльність

Ліцензія Кюрасао

⚡️Які мови доступні

50 мов, серед яких є українська

✔️Кількість спортивних дисциплін

Понад 40

❤️Платіжні інструменти для поповнення рахунку та зняття виграшів

Картки Visa та Mastercard; електронні гаманці; понад 40 видів криптовалютного рахунку; електронні ваучери

☑️Сума мінімального поповнення

1 USD

⚡️Термін зарахування коштів

Миттєві

⚡️Мінімальна сума виведення

1,5 USD

⚡️Термін отримання заробітків

протягом 15 хвилин

⭐️Інші формати азартного гемблінга

Слоти, конкурси, карткові ігри, настільні та інші

❤️Демо-ігри

Майже всі ігрові автомати відкриваються безкоштовно

✅Вхід з мобільного телефону

Додатки IOS та Android, мобільна версія

Букмекерська контора була створена в 2012 році, тому функціонує вона з міжнародним дозволом. Ліцензія Кюрасао забезпечує бетторам чесні розрахунки виграшів зі ставок. Також ви можете розраховувати на стабільні виплати з депозитів. Для створення запиту на виведення заробітків на рахунку має бути мінімум 1,5 долар.

Ви можете скористатися зручними транзакціями в гривнях або іноземній валюті. Серед доступних платіжних сервісів беттор може скористатися банківськими картками, електронними гаманцями, онлайн-банкінгом. Гроші виводяться досить швидко. На практиці беттори підтверджують, що операція виведення займає приблизно 15 хвилин.

На порталі Мelbet зібрано не лише формати спортивного беттінга, але й ігрові автомати, настільні карткові ігри. Ви можете обрати для себе вигідний формат заробітку, розваги без необхідності створення додаткового аккаунта.

Офіційний портал коректно відкривається через браузер. У випадках його блокування адміністратори пропонують скористатися дзеркалами. Якщо вам зручніше долучатися до азартного софта з мобільного, протестуйте брендові додатки IOS та Android. Без встановлення програмного забезпечення функціонує мобільна версія. Вона активується автоматично при Мelbet вході з використанням мобільного телефону.

Покрокова Мelbet реєстрація

БК Мелбет реєстрація

У правому кутку офіційного порталу доступну 2 функції – вхід та реєстрація. Якщо ви ще не маєте особистого кабінету, потрібно виконати реєстрацію. Вона доступна чотирма способами:

 1. Через електронну адресу.
 2. З введенням номера мобільного телефону.
 3. В 1 клік.
 4. З вибором соціальної мережі.

У будь-якому випадку потрібно вказати валюту, країну. Якщо ви маєте промокод, його потрібно ввести на етапі створення аккаунта. При виборі реєстрації через електронну адресу, на екрані з’являється повноцінна форма, яка відраза визначає можливість надання повноцінної інформації про клієнта. Ви зазначаєте ім’я, прізвище, номер мобільного телефону. Також потрібно підтвердити пароль.

При створенні аккаунта відкриваються два формати бонусів, серед яких варто визначитися з єдиним форматом. Шанувальникам казино пропонують до 50 тисяч гривень і 290 фріспінів. Бонус на спорт – до 3000 гривень за перше поповнення. Можна відмовитися від вітального бонусу.

Лінія Мелбет в Україні

Загальна кількість спортивних напрямків на порталі – понад 40. Букмекер охоплює найпопулярніші формати беттінга, які привертають увагу новачків і професіоналів у сфері ставок на спорт. Повнолітні клієнти після реєстрації на порталі можуть робити ставки на футбол, теніс, хокей, баскетбол тощо. Якщо ви шукаєте менш топові напрямки, тоді варто розглянути снукер, гандбол, ММА, бокс тощо.

Букмекер Melbet намагається не обмежуватися лише спортивними дисциплінами. Саме тому на сайті ви знайдете парі на політичні події, погоду, телевізійні шоу тощо. Спрогнозувати такі події складніше через непередбачуваність форматів, проте вигідні коефіцієнти привертають бетторів.

Оцінюючи лінію букмекера, варто відзначити глибину розпису. Топові спортивні події включають до 1500 форматів ставок. Щодо менш значущих подій, вони також супроводжуються солідним розписом. Наприклад, варіативність ставок на такі формати парі – до 500.

В умовах високої конкуренції букмекери намагаються запропонувати бетторам вигідніші умови заробітків. Саме тому Melbet встановлює оптимальні значення маржі, яка визначає заробіток бк. Паралельно коефіцієнти виграшів солідні, тому ви можете примножити свій заробіток навіть з мінімальними ставками.

Актуальні Melbet додатки та мобільна версія

Мелбет мобільна версія

Традиційно доступ до ставок на спорт відкривається з мобільних телефонів через додатки або мобільний формат, який активується автоматично. Якщо ви бажаєте скористатися мобільним телефоном для доступe до беттінга, бонусів, ігрових автоматів, потрібно перейти на сайт бк зі свого гаджета. Далі автоматично відкривається мобільна версія, яка робить доступ до контентe найзручнішим. У будь-який момент можливо перейти на повноекранну версію шляхом натискання відповідної кнопки на головній сторінці букмекера.

Інший варіант створення ставок з мобільного – встановлення додатків iOS і Android. Програмне забезпечення створити з перенесенням Melbet офіційного сайту в адаптований формат. Для завантаження файлу під відповідну операційну систему потрібно:

 • iOS: авторизуватися в системі Apple ID, завантажити файл через iTunes;
 • Android: у налаштуваннях гаджета дозволити скачування файлів зі сторонніх джерел. Після цього перейти на офіційний портал БК з мобільного телефону та скачати програмне забезпечення.

Можливості, переваги melbet додатків

Оскільки Мелбет в Україні може блокуватися через відсутність ліцензії КРАІЛ, встановлення додатку буде найпростішим способом обходу блокування. Виділяють наступні переваги мобільного додатку:

 • доступ до всіх можливостей букмекера без обмежень;
 • зберігаються всі грошові операції – поповнення, виведення;
 • якщо на порталі проводять технічні роботи, працювати не буде навіть Мелбет дзеркало. В цьому випадку розв’язати проблему допоможе лише завантаження додатку;
 • збереження логіна, пароля для можливості швидкого доступу до особистого кабінету;
 • для популяризації додатків менеджери можуть надавати додаткові бонуси після встановлення програмного забезпечення;
 • всі ключові функції БК зберігаються у форматі додатків;
 • зручне управління меню, функціоналом букмекерської контори.

Принцип роботи melbet дзеркал

В Україні без блокувань можуть працювати лише портали з ліцензією КРАІЛ. Якщо мова йде про букмекерські контори з міжнародними ліцензіями, вони функціонують з певними обмеженнями. Саме тому адміністратори melbet намагаються забезпечити безперебійний доступ до контенту. Для цього пропонують скористатися робочими дзеркалами. Вони повністю дублюють офіційний сайт.

Відмінність альтернативних порталів полягає в тому, що вони мають змінені веб-адреси. Встановити актуальні дзеркала найпростіше через службу підтримки. Менеджери нададуть перелік сайтів для переходу. Також дізнатися ви його можете через телеграм-канал букмекера.

Якщо ви бажаєте тестувати дзеркала, враховуйте такі особливості:

 • можна мати лише один особистий кабінет, при вході через дзеркало не варто намагатися повторно реєструватися;
 • якщо ви ще не маєте аккаунта, створити його можливо через портал дзеркала;
 • дзеркала в жодному разі не блокують можливості бетторів.

Бонуси melbet

Головна особливість бонусної політики букмекерської контори полягає в тому, що подарунки не лише просто отримати, але й відіграти. До кожного бонусу додають пояснення у форматі вейджера. Ви маєте орієнтуватися на нього, оскільки лише після виконання цих умов реально вивести гроші.

Бонуси Мелбет

Зараз на сайті букмекера пропонують наступні формати бонусів:

 1. Вітальний пакет. Клієнт може отримати 100 відсотків від суми 1-го поповнення. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, підтвердити контакт, пройти верифікацію. Максимальна сума подарунку складає 3000₴. Для відіграшу потрібно зробити серію ставок в експресах з коефіцієнтом 1.4 та вище.
 2. Фрібет для новачків. Якщо ви поповнюєте рахунок на 850₴, автоматично вам нараховує адміністратор таку ж суму для ставок без фінансових ризиків. Ви Можете обрати пріоритетний спортивний напрямок та долучатися до якісних ставок.
 3. Експреси дня. Категорія спортивних подій, які адміністратори виділяють пріоритетними. Крім виграшу зі ставки в них ви додатково отримуєте 10 відсотків від суми. Зазвичай перелік вміщує топові футбольні чемпіонати, баскетбольні ігри, теніс тощо.
 4. Спеціальні промокоди. Їх клієнт вводить у відповідне поле для отримання додаткових грошей. На рахунок є можливість отримати від 100 до 1000 гривень для ставок без ризиків.
Бонуси Мелбет

Якщо ви бажаєте завжди залишатися проінформованими про бонусні пропозиції, цікаві адресні заохочення, потрібно підписатися на розсилку від адміністрації. Після цього на вашу електронну адресу надсилатимуть подібні інформаційні листи, з яких ви дізнаєтеся про вигідні пропозиції.

Відгуки про контору

Цей ігровий портал найбільше підходить новачкам, які бажають протестувати ставки на популярні види спорту. Тут представлені топові спортивні дисципліни, до яких ви можете долучатися в форматі ставок на лінію або режимі реального часу. Букмекерська контора забезпечує якісні трансляції, навіть якщо ви використовуєте мобільний телефон задля доступу до ставок. Ви можете одночасно переглядати улюблену гру та укладати парі.

Розглянемо детальніше, що подобається зареєстрованим користувачам у віртуальному клубі:

 • Можливість робити мінімальні ставки від 1₴. Якщо ви бажаєте протестувати формат беттінга, шукаєте найзручнішу стратегію ставок, бажаєте не ризикувати власними коштами, варто скористатися форматом мінімальних ставок.
 • Всі спортивні дисципліни, які подобаються азартним гравцям, обов’язково є в переліку доступних ставок. Міжнародні чемпіонати, світові турніри супроводжуються високими коефіцієнтами та розширеними можливостями.
 • Є можливість протестувати ігрові автомати. Якщо втомилися від ставок на спорт, перейдіть у простіший формат казино. В ньому зібрані топові провайдери, які можуть запропонувати найвигідніші слоти.
 • На сайті є багато інформаційних оглядів та інструкцій, які допомагають новачкам швидко визначитися з алгоритмом створення ставок на спортивні події.

Серед недоліків виділяють те, що букмекерська контора дотримується середніх коефіцієнтів виплат, ширина розпису стандартна. Професіоналам може не вистачати різноманітні спортивних напрямків для заробітку.

Популярні питання, які стосуються букмекера Мелбет

❓ Які мінімальні ставки на спорт в Мелбет?
Ставки починаються від 1 гривні. Максимальна сума залежить від конкретної події.
❓ Які бонуси пропонують новачкам?
Бетторам нараховують до 3000 гривень за поповнення депозиту. Якщо ви обираєте бонус для казино, максимальна сума може сягати 50 000 гривень.
❓ Чи можна виводити заробітки на Мелбет у гривнях?
Так. Ви можете поповнювати рахунок та виводити заробітки в національній валюті.
❓ Чи можливо встановити додатки БК на офіційному сайті?
Так. Доступні для завантаження додатки IOS та Android.
❓ Яку ліцензію має букмекер Мелбет?
Він працює з міжнародним дозволом Мелбет.
Author rialviv1345